KONST / Skulptur & konsthantverk / Praktkannor 9838487
nr 983 8487
Praktkannor
1 par, metall, 1800-tal, höjd: 55 cm
Kondition: slitage
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 28 september 2015
kl 20:50:21
26/9 11:31:23